Křovinořezy Oleo-Mac

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hmotnost
6.2 kg
7 kg
8.1 kg
3.4 kg
9.9 kg
8.5 kg
5.3 kg
Počet otáček
9000 ot/min
8500 ot/min
9500 ot/min
 
 
9500 ot/min
 
Záběr strunové hlavy
38 cm
44 cm
42 cm
37 cm
 
42 cm
 
Typ pohonu
benzínové 
benzínové 
benzínové 
elektrické 
benzínové 
benzínové 
 
Příkon
 
 
 
 
 
 
 
Výkon
0.8 kW
 
1.8 kW
0.6 kW
 
2.1 kW
 
Obsah motoru
 
 
 
 
 
 
 
Antivibrační systém
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/produkter/prod/wp-content/themes/produkter/template-new-list.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/produkter/prod/wp-content/themes/produkter/template-new-list.php on line 259

Křovinořezy Oleo Mac jsou zárukou špičkové jakosti

Proslulá značka, která posílá na trh i benzínové pily s mimořádnou reputací. Křovinořezy Oleo Mac ale rozhodně nezůstávají nějak pozadu, výrobky italské provenience nakonec patří v dnešním světě k těm opravdu atraktivním. Jak vlastně vznikla značka Oleo Mac? Kdo stál za jejím vzestupem a co předcházelo ještě jejímu samotnému založení?

Je to už skoro celých padesát let…

V roce 1972 založil firmu Oleo Mac jistý Ariello Bartoli. O sedmnáct let později se spojuje s dalším obchodníkem, Giacomem Ferrettim, majitelem EFCO. V roce 1992 vzniká skupina Emak a nedlouho poté už vzniká zbrusu nová továrna, která se věnuje nejen motorovým pilám, ale také křovinořezům. Právě křovinořezy Oleo Mac zvládnou i slabší dřeviny a nabídnou třeba i antivibrační přenosný systém. Jinak řečeno – žádnému uživateli se z ní nerozklepou ruce, snad jedině pod tíhou trémy, že drží tak skvělý kousek.

Výhodou je zde třeba u řady modelů i průhledná plastová nádrž, takže budete hned vědět, jestli už je zapotřebí doplnit palivo nebo ještě můžete nějakou tu chvíli sekat ten nebývale přerostlý trávník. Moderní produkty firmy Oleo Mac nabídnou vzduchový papírový filtr, jenž ochrání motor i tam, kde se opravdu hodně práší – nebojte se proto uskladnit křovinořez třeba i v dílně, zkrátka v místě, kde mu bude dobře.

Cenová hladina benzínových křovinořezů Oleo Mac je samozřejmě vyšší, než je standard a průměr na našem trhu. Důvodem je zde ale kvalita, na kterou se můžete spolehnout a profesionální servisní zázemí napříč mnoha českými regiony. Italská firma se totiž o svou klientelu dobře stará. Ostatně, jedna perlička – Oleo-Mac sponzoroval dlouhá léta například také šampionát silničních motocyklů.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 15 hlasy, průměrně 4.6 z 5