Křovinořezy Hecht

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Hmotnost
2.2 kg
5 kg
5.5 kg
5.9 kg
5 kg
4.43 kg
7.5 kg
Počet otáček
 
 
 
 
 
8000 ot/min
 
Záběr strunové hlavy
25 cm
42 cm
30 cm
43 cm
43 cm
38 cm
41 cm
Typ pohonu
akumulátorové 
elektrické 
akumulátorové 
benzínové 
benzínové 
elektrické 
benzínové 
Příkon
 
1400 kW
 
 
 
1200 kW
 
Výkon
 
1.4 kW
 
0.8 kW
0.9 kW
1.2 kW
0.8 kW
Obsah motoru
 
 
 
26 cm3
30 cm3
 
33.5 cm3
Antivibrační systém
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/produkter/prod/wp-content/themes/produkter/template-new-list.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/produkter/prod/wp-content/themes/produkter/template-new-list.php on line 259

Křovinořezy Hecht, skutečná štika mezi zahradními pomůckami

Firma vznikla v roce 1994 a specializuje se hlavně na zahradní sekačky, ale křovinořezy rozhodně nezůstávají stranou. Sedmadvacet prodejen, distribuce napříč celým někdejším Československem a zastoupení i v Polsku nebo Maďarsku. Design, ergonomie a současně dobrá cena, to jsou přednosti značky Hecht, která je mezi zahradní technikou velice populární!

Zahradní traktor nebo sněžná fréza…

Hecht je známý i v Korejské republice nebo řadě zemí EU, vyváží i do Německa, kde jsou na dovoz velice přísné parametry. I to je jasný doklad kvality, prodejny s logem v podobě červeně laděného nápisu najdete v mnoha krajských i okresních městech – namátkou České Budějovice, Opava, Roudnice nad Labem či Zlín. Díky spolupráci s řadou supermarketů znají výrobky specialistů na zahradu Hecht snad po celé ČR. Řadu produktů si proto můžete prohlédnout naživo, tedy nejen na internetu, kde může původní zdání trochu klamat.

Křovinořezy Hecht nabízí nejen modely na benzín, ale také ty akumulátorové nebo elektrické. Na trhu je dnes více než desítka různých modelů, od benzínového křovinořezu Hecht 163 s výkonem 2,3 kW až po elektrický model Hecht 1238, jenž nabídne oproti benzínu výkon zhruba poloviční. V nabídce jsou ale i drtiče větví, řetězové pily nebo vysavače listí, skutečně jde o komplexní péči o zahradu pod hlavičkou jedné značky. Více než stovka autorizovaných servisů na území ČR je pak velmi spolehlivou sítí pro chvíle, kdy nějaký model zrovna vypoví službu. Právě proto je Hecht jedním z největších distributorů zahradní techniky v ČR nebo SR, meziročně prodá třeba také více než sto tisíc sekaček. A to je s ohledem na počet českých chat nebo rodinných domů relativně dost vysoké číslo. Firma byla založena v roce 1994 a na trh v ČR se oficiálně pustila o čtyři léta později.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 9 hlasy, průměrně 4.2 z 5